Tr Binance Kaydolma

Binance dünyada milyonlarca  kullanıcı tarafından  kullanılan hızlı , güvenli, düşük komisyon ücreti ve kripto para çeşitliliğiyle kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen borsa haline gelmiştir.

Binance borsası 2017 yılında kurulmuş olup kripto para kullanıcılarına kolaylık olsun diye ayrıca 2 farklı yüz seçenek olan basit ve ileri yüz olan seçenek avantajı sunmuştur. 

1. Binance’ ye Giriş Yapın:

Binance borsasına kayıt olmak için isterseniz web üzerinden tr binance kaydolma linkine tıklayıp veya  Binance mobil üzerinden girişinizi sağlayabilirsiniz.  Sayfaya giriş yaptığınızda karşınıza kullanım koşulları çıkacaktır. Koşulları dikkatli bir şekilde okuduktan sonra  sitenin sağ üst köşesinde yer alan ”Kayıt Ol” bölümüne tıklayıp kayıt olma işlemlerinize başlayabilirsiniz. 

2. Şifre ve E- Posta  Belirleyin:

Kayıt ol butonuna tıklayıp  gereken işleminizi hallettikten sonra karşınıza gelecek olan sayfada ”ücretsiz hesap oluştur” bölümü çıkacaktır.  O bölümde yer alan sürekli olarak binance’ de kullanacağınız e-posta ve şifrenizi belirleyin.

Şifrenizi belirlerken hesap güvenliğiniz için, bir büyük harf ve bir sayı belirlemeniz halinde 8 karakterden oluşmasına dikkat ediniz.  Binance borsasına bir arkadaşının referansı ile üye olacaksanız, referans kimliğini doğru bir şekilde girmeniz halinde başarıyla kaydedilecektir. 

3. Kayar Yapbozu Tamamlayın:

Binance borsası sizin bir bot olmadığınızdan emin olması için kayar yapboz doğrulama ekranını karşınıza çıkaracaktır.  Kayar yapbozu tamamlamak için ”Yapbozu tamamlamak için kaydırın” butonuna tıklayınız. 

4. E-Posta Adresinizdeki Kodu Girin:

Kayar yapbozu işlemini tamamlamak için hesaba kaydolmanız gereken sadece bir kaç adım kaldı. Binance borsası daha önce kaydolmak için kullandığınız e- posta adresinize bir onay kodu gönderecektir. E-posta adresinizde yer alan ”Confirm Your Registraition” butonunda yer alan kodu alınız. 

5. Doğrulama İşlemini Yapın:

E-posta adresinize gelen 6 haneli doğrulama kodunu alıp ” Hesap Doğrulama” bölümüne yerleştirin. Bu doğrulama kodunuzu maksimum 30 dakika içinde hesap doğrulama bölümüne yerleştirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde doğrulama kodunu yerleştirmediğinizde e-posta adresine tekrar göndermek durumunda kalırsınız.

Doğrulama kodunuzu  başarılı bir şekilde girdikten sonra , karşınıza hesaba başarılı bir şekilde kaydolduğunuzu gösteren bir sayfa  çıkacaktır. 

6. 2FA Doğrulama:

Eğer hesabınızda yüklü bir şekilde paranız var ise hesabınızın daha da güvende kalmasını istiyorsanız ve hesabınızın tam korumalı, bir kaç güvenlik önlemi daha almak için isteğe bağlı olarak ilk kez giriş yaptığınızda 2FA aşamalı doğrulamayı etkinleştirmeniz gerekir.  
Tüm doğrulama işlemlerinizden sonra binance borsasına sorunsuz bir şekilde girişinizi yapabilirsiniz. 

7. Binance Borsasına Hoş Geldiniz:

Doğrulama kodunuzu girip 2FA  aşamasını doğrulamanız durumunda binance borsasında hesaba kayıt işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olursununuz. 

Kripto para piyasalarının hızla yükselmesi ile birlikte tüm kripto  para kullanıcılarının binance hesabına kaydolmasından sonra binancenin kripto para çeşitliliğinden istedikleri herhangi bir coini alma ve satma işlemlerine rahatlıkla başlayıp hesabınıza para aktarma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.