Counterparty / XCP Coin Nedir? Güvenilir mi?

Finansal araçlara ev sahipliği yapan Counterparty, ücretsiz olarak yatırımcılarını karşılamakta. Yani hem ücretsiz hem de açık dijital para platformlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. BTC için güvenli bir ağ olarak ifade edilen sistemi ile pazarda yerini almıştır. Nitekim direk olarak BTC ağ özelliklerini temel aldığı görülmekte. Finans ağının genişlemesi için de çeşitli projelere yer veren sistemler arasında gösterilmekte. Coin işlemlerine yer vermek isteyenler bu anlamda avantajlı olacaktır. Özellikle de aracıların ortadan kalkması sayesinde yatırımcıların daha hızlı işlem görmesi avantajlı bir diğer özelliğidir. Bunun dışında özel iş anlaşmaları sayesinde paranızı kaydetmeden de işlemlere geçme imkanı sağlanıyor. XCP kısaltması ile de işlemlere geçilmekte.

Counterparty Cüzdanları Hızlı ve Kolay!

Counterparty avantajları arasında cüzdanları da gösterilmekte. Öyle ki çeşitli ortamlardan cüzdanların desteklendiğini öğreniyoruz. Örneğin kullanımı bir hayli basit olan web tarayıcıları sayesinde ilerleme sağlanabilir. Hemen arkasından ise mobil cüzdanların geldiğini de belirtmek gerekiyor. Bitcoin desteği alarak çeşitli ortamlardan cüzdan kullanımlarını mümkün hale getirmekte. Coin kullanımlarında son olarak akıllı sözleşmeler de temin edilir. Böylece güvenli ve hızlı dijital para işlemlerine geiliyor. Satın almak ya da kullanmak isteyenlerin de taraflı sözleşmelere göre harekete geçmesi gereklidir. Kullanıcıların herhangi bir tehdit unsuru ile karşılaşmadan al – sat, alışveriş ya da diğer işlemlere geçmeleri sağlanıyor.

 

Counterparty İçin Güncel Fiyatlar Nelerdir?

Coin kullanmak isteyenlerin güncel grafiklerden yola çıkmaları önemlidir. Bu anlamda XCP kısaltmalarından grafiklerde yerini almıştır. Direk olarak ülkemizden yatırımcılar için 51,73 Türk Lirası bilgileri aktarılmakta. Devamında ise 1 Counterparty için 10,91 USD şeklinde parite içeriklerine de göz atılabilir. Ancak baştan da belirttiğimiz gibi bu değerlerin güncellenerek sunulması esas alınmakta. Kullanıcıların da gün içerisinde grafiklere göz atmaları önemlidir. Saatlik, günlük ya da haftalık olacak şekilde de grafikler tasarlanmıştır. Al – sat işlemlerine geçmek isteyenlerin öncelikle borsalardan bu değerlere göz atmaları sağlanıyor. Arkasından işlemlere geçilmesi mümkün kılınıyor. İşlemlerin hızlı ve güvenli bir şekilde yürütüldüğü platformundan yatırımcıların herhangi bir tehdit unsuru ile karşılaşmaması esas alınmakta.