Plastik Yüz Maskesi – Siperlik

Dünyayı kasıp kavuran korona günleri ile birlikte hayatımıza daimi olarak giren ve uzun yıllar boyunca kullanacağımız birkaç yeni ürünü her gün anar olduk. Kolonya, maske ve dezenfektanlar..

2 katlı, 3 katlı, roll, cerrahi maske derken en son olarak da “plastik yüz maskesi” veya diğer adı ile “yüz siperliği” de anılan ürünlerden biri oldu. Herkesin bir kısım uzmanlaştığı bu ürünlerden plastik yüz siperlikleri en güncel olanı. Tabiki birçok konuda uzmanlaştığımız fakat plastik yüz siperlikleri konusunda biraz ekonomik düşündüğümüz ve sağlıksız ürünlere yöneldiğimiz bes belli.

Gittigidiyor gibi sitelerde 8-10 TL gibi fiyatlarla satılan bu maskelerin hiçbirinin onayı veya belgesi maalesef yok. CE belgeli, Dünya sağlık örgütü onaylı ürünler ise 25 TL civarında. Aralarında 1’e 2 fiyat farkı olması birçok kullanıcıyı bilinçsiz olarak ucuz ürünü yöneltmekte. Fakat virüsten korunmak adına temin edilen bu ürünlerin sağlıksız hammaddeler ile üretilmesi insan sağlığına virüs kadar zararlı etkilileri olmakta.

Sizlere tavsiyemiz; belgeli ve kaliteli maske tercih etmenizdir.

Plastik Koruyucu Maske