Opel Meriva

Opel Meriva

Şık ve etkileyici tasarımı, pratik stili, ferah iç mekânı, verimli motor seçenekleri ve kapsamlı güvenlik önlemleri ile Opel Meriva, tarz sahibi otomobil modelleri arayan sürücülerin keşfetmek isteyebileceği bir araç.

opel-merivaKullanıcılar, Opel Meriva’da bulunan Euro 6 emisyon standartları ile uyum sağlayan, 88 kW güç üreten, 1.4 Turbo benzinli motorlar ile 6 ileri otomatik şanzıman özelliği ya da Satart&Stop sistemli, Euro 6 standartlarına uyum sağlayan, 1.6 CDTI, 100 kW güç ve 320 Nm tork üreten yeni nesil dizel motorlardan dilediklerini tercih edebilme imkânına sahipler.

Opel Meriva’nın; hakim gri, karbon siyah, royal mavi, su mavisi, nehir gri, pepper dust kahverengi, asteroid grisi, beyaz, bahar mavisi, magma kırmızı, zümrüt yeşili ve lime yeşili olmak üzere on iki farklı renk seçeneği mevcuttur.

Opel Meriva’nın 2014 yılı itibariyle piyasada görülmekte olan fiyat aralığı ise; seçmiş olduğunuz opsiyonel özellikler doğrultusunda, 56.535TL ile 71.509TL rakamları arasında değişim göstermektedir.