Dünyanın En Ucuz Elektronik Mağazası

Dolar borsası Türkiye şartlarında hayli bir artış gösterdi ve bu artış en çok ekonomiyi etkiledi. Daha çok Amerika Birleşik Devletlerin’de bulunan bir satış noktası olan B&H pahalı olmayan mallarıyla ön plana çıkıyor. Üstelik Türkiye’den aldığınız herhangi bir elektronik eşyanın maliyeti, dolar olarak alacağınız B&H ürünlerinden daha pahalı olacaktır. Yani bu konuda kârlı bir iş söz konusu.

Ekonomik Yönü:

Elektronik sanayisinde bulunan tüm ürünler özellikle aksesuarlar, cep telefonları ve bilgisayarlar çok ciddi miktarlarda makul sayılır cinsten. Fotoğraf ve video ile alakalı tüm aletler de indirimde bulunuyor.

Para miktarını daha iyi açıklamak için örnek vermek gerekirse;

Ses bölümü, bilgisayar bölümü ve mikrofon

Bir bilgisayar çantası fiyatı B&H’den alırsanız 80 TL’ye tekabül ederken, Türkiye’de alacağınız bir bilgisayar çantasının fiyatı yaklaşık 162 TL’dir. 2 katı kazançla çok ilgi gören mağaza, dizüstü bilgisayar yönünde bazı pahalılıklar gösterebiliyor. Aynı zamanda kameralarda da iyi bir kazanç sağlanılabilir.

Telefon fiyatları, Türkiye’den alınan bir telefon markasının fiyatı 2700 TL iken, B&H’de 3000 TL oluyor.

Kulaklık fiyatları, Türkiye’den alınan bir kulaklık 640 TL iken B&H’de 660 TL oluyor.

Akıllı saatlerin fiyatları, Türkiye’den alınan bir akıllı saat 720 TL iken B&H’de 600 TL oluyor.

Bisiklet aksesuarları fiyatları, Türkiye’den alınan bir markada 45 TL iken B&H’de 48 TL’dir.

Kamera fiyatları, Türkiye’den alınırsa 1400 TL olan bir marka, B&H’de 990 TL’dir.

Masaüstü bilgisayar fiyatları, Türkiye’den alınan bir markanın 3200 TL iken B&H’de 2850 TL’yi buluyor.

Anlaşılan her şey daha ucuz dememiz çok yanlış olur. Buna belirler örnekleri verdik. Ve belirli bölümler belirli fiyatlara göre değişebiliyor. Bazı fiyatların fazla olup bazılarının az olmasının tek sebebi dolar borsasının düzensiz yükselip alçalmasıdır. Bu nedenle çeşitli çalkalanmalar da gerçekleşmesi gayet normaldir.

Büyüklüğü:

İki katı olan ve 2 saat boyunca gezseniz bile bitiremeyeceğiniz bir büyüklüğe de sahip.

Markanın Ustalık Alanı: ​​​​​​​

B&H asıl adı B&H Photo Video olan ve Ninth Avenue tarafından kurulan bir kuruluş. Dünyanın ilkleri arasında yer edinmiş bir video fotoğraf kuruluşu yani dolar artımı görüldükçe alım kolaylaşacaktır.