Bankex Coin Nedir? Sahibi Kim?

BKX, kripto paralardan birisi olarak işlem görmektedir. Mevcut coin, son derece özel bir şekilde tasarlanmıştır. “Coin” varlık kanıtı olarak da bilinen bir protokol üzerine inşa edilmiştir. Merkezi olmayan sermaye piyasaları oluşturma amacına sahiptir. Bunun yanı sıra her türlü yeni nesil varlıklarının sözleşmeleri, bu platform üzerinden başarılı bir biçimde devreye sokulmaktadır. Bunun yanı sıra sistem, her türlü varlığın internetini de geliştirme gibi bir göreve sahiptir. Bu şekilde nesnelerin interneti durumu ortaya çıkmaktadır. Ayrıca yapay zeka teknolojisi de bu coin sistemi içine entegre edilmiştir.

 

Bankex Özellikleri Nelerdir?

BKX, aslında bir tokenleştirme süreci olarak da ifade edilebilmektedir. Özellikle piyasada karşılanması çok zor olan likidite gibi problemlerin çözümünde bu sistemi kullanmak ve tercih etmek mümkündür. Bunun için yapı, oluşturmuş olduğu protokol üzerinden varlıkların korunmasını sağlamaktadır. Ayrıca sistem, coin üzerinden özel bir borsa da oluşturmuştur. Bu şekilde sistemin temel amacı bankalardır. Çünkü gelişen teknoloji karşısında bankacılık işlemleri çok yavaş ve geride kalmıştır. Coin ise bu sorunu ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

 

LTC - Litecoin Coin Satın Al (TR Havale, EFT, Kredi Kartı, Papara, İninal Kart ile Al)

Bankex Nasıl Çalışır?

BKX, bir protokol üzerinden hizmet vermektedir. Buna göre protokol içinde 4 farklı adım söz konusudur. Bunların başında dijitalleştirme gelmektedir. Artık işlemlerin çok büyük bir kısmı dijital ortamda yapıldığı için bu adım çok önemlidir. Coin, dijitalleştirmeyi çok kısa bir zaman dilimi içinde tamamlamaktadır. Tokenleştirme ise ikinci aşama olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra varlık işlemleri ile varlık anlaşmaları gibi konular da mevcuttur. Bu dört protokol üzerinden başarılı bir şekilde hizmet veren “coin”, bu sayede çok popüler bir hale gelmiştir.

 

Bankex Geleceğin Teknolojisi Olacak

BKX, bankacılık sektörüne, mevcut özellikleri ile yeni bir soluk getirmek istiyor. Bundan dolayı birçok banka ile şimdiden görüşmeler başlamış durumda. Coin, özellikle hız konusunda göstermiş olduğu performans ile dikkat çekmekte. Çünkü diğer coin paraları ile karşılaştırma yapıldığı zaman mevcut kripto paranın çok daha hızlı bir biçimde işlem yaptığını söylemek mümkündür. Bunun yanı sıra sistemin güvenliği de üst düzeydir.

 

Bankex Nasıl Satın Alınır?

BKX, diğer tüm kripto paralarda olduğu gibi online bir şekilde satılmaktadır. Buna göre satın alma basit bir biçimde yapılabilir. İlk etapta Paribu sitesine girmek ve hesap açmak şarttır. Para aktarımı ile coin alımı yapılmalıdır. Bu anlamda BTC ya da ETH seçimi yapabilirsiniz. Almış olduğunuz bu kripto para aracı olacaktır. Yani BKX almak için bu paraları bozdurmak gerekmektedir. Bunu da Binance üzerinden yapmanız çok basit olacaktır. Bu şekilde BKX sahibi olmanız çok zaman almayacaktır.